Ford Independence

Ford  Independence ™ oparty na bazie Forda Tourneo Custom, to pojazd do przewozu 7 osób. Jest idealnym rozwiązaniem dla większych rodzin lub małych grup wymagających transportu przystosowanego dla osób na wózkach inwalidzkich. Produkowany jest przez jednego z naszych parterów handlowych, firmę AlliedMobillity mieszczącą się na terenie Wielkiej Brytanii. Oczywiście auta ma homologację europejską oraz kierownicę po stronie lewej.  

Independence ™ zapewnia optymalny dostęp dla pasażera na wózku inwalidzkim. Nisko nachylona rampa EasyFold ™ ułatwia wprowadzanie i wyprowadzanie osoby siedzącej na wózku inwalidzkim. Oczywiście każdy Independence ™ jest wyposażony w pasy firmy Q’Straint, zabezpieczające wózki inwalidzkie oraz trzy punktowe pasy bezpieczeństwa dla wszystkich pasażerów.

Independence ™ są dostępne z różnymi układami siedzeń. Mogą pomieścić aż dwóch pasażerów na wózkach inwalidzkich oraz ich opiekunów. Ford  Independence ™ różni się od innych samochodów przystosowanych do przewozu osób na wózkach mnogością różnych opcji rozmieszczenia miejsc siedzących, daje możliwość wyboru miejsca, w którym osoba na wózku znajduje się w pojeździe.

CENA NOWEGO SAMOCHODU W WERSJI INDEPENDENCE

DO UZGODNIENIA TELEFONICZNIE LUB MAILOWO

Galeria