Najazdy samochodowe dla osób niepełnosprawnych.

Najtańsza adaptacja samochodu umożliwiająca opiekunowi przewóz samochodem osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim.

Dzięki rozkładanym najazdom opiekun ma możliwość wprowadzenie lub wyprowadzenie, osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim, z samochodu. Długość waha się w zależności od wybranego modelu od 2 do 3 metrów. Nośność to 350 kg. Najazdy nadają się więc także do transportu wózków elektrycznych. Po złożeniu, specjalne uchwyty umożliwiają łatwe przeniesienie lub złożenie.

Samochód jest wyposażony oprócz najazdów w pasy mocowania wózka aby bezpiecznie można było przewozić osobę siedzącą na wózku. Oczywiście w skład wyposażenia wchodzi także 2/3/4 punktowy pas bezpieczeństwa dla osoby na wózku inwalidzkim.

Przy tego rodzaju zabudowie zalecamy dokupienie opcjonalnie specjalnego zagłówka chroniącego osobę na wózku przed uszkodzeniem karku w razie wypadku.

Czas Adaptacji

2 – 4 godziny

Miejsce adaptacji

WALDI Piotrków Trybunalski

CENA ADAPTACJI SAMOCHODU W WERSJI Z NAJAZDAMI

DO UZGODNIENIA TELEFONICZNIE LUB MAILOWO

  • Najazdy aluminiowe, walizkowe – długość 2m
  • Pasy mocowania wózka
  • 2-punktowy pas bezpieczeństwa 
  • Punkty mocowania pasów w podłodze

GALERIA NAJAZDY

! WAŻNE ! Odległość od podłogi do dachu samochodu w przypadku przewozu osób na wózku inwalidzkim nie powinna być mniejsza niż 130cm. W przypadku niższych samochodów ZALECAMY przed ich zakupem lub zleceniem adaptacji, wykonania testu czy przewożona osoba na wózku, zmieści się do auta.