Najtańsza adaptacja samochodu umożliwiająca opiekunowi przewóz samochodem osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim.

Dzięki rozkładanym najazdom opiekun ma możliwość wprowadzenie lub wyprowadzenie, osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim, z samochodu. Długość waha się w zależności od wybranego modelu od 2 do 3 metrów. Nośność to 350 kg. Najazdy nadają się więc także do transportu wózków elektrycznych. Po złożeniu, specjalne uchwyty umożliwiają łatwe przeniesienie lub złożenie.

Samochód jest wyposażony oprócz najazdów w pasy mocowania wózka aby bezpiecznie można było przewozić osobę siedzącą na wózku. Oczywiście w skład wyposażenia wchodzi także 2/3/4 punktowy pas bezpieczeństwa dla osoby na wózku inwalidzkim.

Przy tego rodzaju zabudowie zalecamy dokupienie opcjonalnie specjalnego zagłówka chroniącego osobę na wózku przed uszkodzeniem karku w razie wypadku.

Czas Adaptacji

2 – 4 godziny

Miejsce adaptacji

WALDI Piotrków Trybunalski

CENA ADAPTACJI SAMOCHODU W WERSJI Z NAJAZDAMI

DO UZGODNIENIA TELEFONICZNIE LUB MAILOWO

  • Najazdy aluminiowe, walizkowe – długość 2m
  • Pasy mocowania wózka
  • 2-punktowy pas bezpieczeństwa 
  • Punkty mocowania pasów w podłodze

GALERIA NAJAZDY

! WAŻNE ! Odległość od podłogi do dachu samochodu w przypadku przewozu osób na wózku inwalidzkim nie powinna być mniejsza niż 130cm. W przypadku niższych samochodów ZALECAMY przed ich zakupem lub zleceniem adaptacji, wykonania testu czy przewożona osoba na wózku, zmieści się do auta.