Pasy mocowania wózka inwalidzkiego

Pasy do mocowania wózka inwalidzkiego w samochodzie.

W naszej ofercie znajdą Państwo zastawy pasów do transportu osób niepełnosprawnych, takich firm jak AMF-Bruns, Q’Straint oraz Unwin. Wszystkiw rozwiązania zostały gruntownie przetestowane przez m.in przez takie instytucje jak TÜV, Federal Highway Research Institute (BASt), Dynamic Test Center (Szwajcaria) i Union Technique de l’Automobile, Ty Motocycle et du Cycle (Francja).  To sprawia, że oferowane przez nas produkty należą do najbezpieczniejszych  dostępnych na rynku.  Pasy kotwione są do podłogi poprzez mocowanie “szynowe” lub “grzybkowe”, natomiast wózek można połączyć za pomocą pętli, haka lub karabińczyka. 

Wszystkie pasy możemy przymocować do podłogi samochodu poprzez system szynowy lub system grzybkowy (SLide’n click / Monodisc).

 MONODISC AMF/

SLIDE ‘N CLICK Q’STRAINT

Po lewej stronie mocowanie pasów do podłogi samochodu za pomocą grzybka niemieckiej firmy AMF, model Monodisc. Po prawej stronie mocowanie pasów do podłogi samochodu za pomocą grzybka firmy Q’Straint model Slide‘N Click. Oba systemy umożliwia pełną rotację o 360º oraz bardzo szybki montaż i demontaż pasa.

L-TRACK / L-POCKETS

Mocowanie pasów do podłogi oparte na systemie szynowym L-Track czy 
L-Pocket.

! WAŻNE ! Pasy mocowanie wózka oraz trzypunktowy pas bezpieczeństwa są tylko elementami mocującymi wózek oraz zabezpieczającymi osobę na wózku.Koniecznym jest wykonanie pełnej adaptacji w której zakres wchodzi montaż profesjonalnych punktów kotwiczenia tych pasów oraz do wyboru jeden z proponowanych systemów ułatwiających wjazd / wyjazd osoby na wózku do / z samochodu.