Fotele obrotowe do samochodu dla kierowcy lub pasażera.

Czy byłbyś w stanie przenieść się z wózka inwalidzkiego na siedzenie pojazdu … jeśli siedzenie było częściowo poza pojazdem?

Specjalne płyty obrotowe obracane manualnie jak i elektrycznie, montowana pod specjalnym fotelem samochodowym (Compact, Recaro, BEV, GS), umożliwiają taki transfer. Około 40 centymetrów siedzenia poza pojazdem może okazać się bardzo pomocne, aby przesiąść się z wózka inwalidzkiego na fotel samochodu.

Co więcej, przy niektórych wersjach płyt obrotowych możemy obniżyć siedzisko do odpowiedniego poziomu aby jeszcze bardziej ułatwić przesadzanie na oraz z fotela samochodowego. 

Są to rozwiązania nie tylko dla osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim, ale także dla każdego, kto potrzebuje niewielkiej pomocy przy wsiadaniu i wysiadaniu z samochodu.  

Płyty obrotowe firmy Autoadapt, której jesteśmy dealerami na terenie Polski, są najbardziej zaawansowanymi  produktami na rynku. Posiadają unikalne cechy, które umożliwiają stosowanie w modelach samochodów, w których inne rozwiązania nie będą działać.

 

CENA FOTELI OBROTOWYCH AUTOADAPT

DO UZGODNIENIA TELEFONICZNIE LUB MAILOWO

Fotel BEV został zaprojektowany specjalnie do montażu w połączeniu z płytami obrotowymi Turny lub Turnout. Płaskie boki fotela doskonale nadaje się do przenoszenia osoby niepełnosprawnej z wózka inwalidzkiego. Jest także wygodny dla dzieci ze względu na swoje rozmiary.Poduszki oparcia i siedziska są łatwo demontowalne co umożliwia szybki montaż dodatków jak np podparcie lędźwi. Oczywiście ułatwia to także czyszczenia elementów lub ich wymianę. 

Siedzenie Compact to bezpieczna i ekonomiczna alternatywa dla innych, bardziej funkcjonalnych foteli samochodowych, zaprojektowanych tak, aby wtapiały się w wnętrze pojazdu.  Opcjonalny zestaw Plus podnosi przód poduszki siedziska, co zwiększa komfort siedzenia i zapobiega przesuwaniu się użytkownika do przodu. Gorąco polecamy ten zestaw we wszystkich adaptacjach z fotelem Compact. Siedzisko Compact zostało przetestowane i zatwierdzony zgodnie ze standardami M1 w połączeniu z płytami obrotowymi Turny i Turnout.

Siedzisko GS skonstruowane specjalnie na potrzeby dzieci i osób niskiego wzrostu. Fotel GS w łatwy sposób pozwala na indywidualnie dopasowanie np. głębokości siedziska czy pozycji każdego z podłokietników. GS  ma również szeroką gamę akcesoriów, które pomogą w dalszym dostosowaniu siedzenia do specyficznych potrzeb użytkownika. Zaprojektowany z myślą o rosnącym dziecku, fotelik GS  może być regulowany w celu zapewnienia wygodnego i bezpiecznego używania. Siedzenie GS jest kompatybilny z systemem Carony,  Turnout czy Turny. 

Fotel Recaro Specialist L to siedzisko kubełkowe. Wyciągane przedłużenia siedziska wraz z solidnymi bocznymi zagłówkami oparcia zapewniają wygodną i ergonomiczną pozycję jazdy. Recaro Specialist L jest testowany i zatwierdzony zgodnie ze standardami M1 w połączeniu z Turny i Turnout.

Galeria Video

Galeria