Pasy stabilizujące Careva i Crossit

Dodatkowe pasy Careva pomagają uzyskać pionową pozycję siedzącą, która jest niezbędna do prawidłowego działania pasów bezpieczeństwa w pojazdach. System składa się z szeregu pojedynczych pasów, które można łączyć w razie potrzeby dla użytkowników w każdym wieku, którzy potrzebują dodatkowego wsparcia dla pionowej pozycji siedzącej. Careva może być używany na każdym siedzeniu, pod warunkiem, że pomiędzy siedziskiem i oparciem znajduje się otwór.

Zapewnia dobre wsparcie i zapobiega upadkowi osoby do przodu lub z boku. Można go zamontować we wszystkich pojazdach z otworem pomiędzy siedziskiem a oparciem (dotyczy to fotelików dziecięcych i wózków inwalidzkich).

System CAREVA został testowany w Szwedzkim Krajowym Instytucie Badań Drogowych i Transportowych (VTI). Testy wykazały, że manekiny używane do testów zderzeniowych, o wadze 22, 34 i 75 kg pozostały stabilne przy pełnym hamowaniu z prędkości 90 km / h.

Pasy Crossit to uniwersalny system pasów posturalnych, który może być używany na każdym siedzeniu, pod warunkiem, że pomiędzy siedziskiem i oparciem znajduje się otwór. Został opracowany zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i dla transportu publicznego.

Jeśli pasażer nie może lub nie życzy sobie, aby paski były skrzyżowane na klatce piersiowej, można zapiąć pasy w pionie i użyć klamry piersiowej, aby zamocować je na ciele.

CENA PASÓW STABILIZUJĄCYCH CAREVA i CROSSIT

DO UZGODNIENIA TELEFONICZNIE LUB MAILOWO

Galeria