1
4
5
Ford Connect 1
 Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z Niemiecka firmą AMF Bruns . Dzięki temu za naszym pośrednictwem można zlecić adaptację obniżenia podłogi w popularnych modelach samochodów. ZAPRASZAMY!  


Obniżona podłoga w samochodzie do przewozu osoby na wózku inwalidzkim.

Obniżenie podłogi w samochodzie, pozwala na przewóz osoby niepełnosprawnej na wózku, samochodem, którego wewnętrzna wysokość między podłogą a dachem jest mniejsza od 120cm. Najpopularniejszymi samochodami tego typu są VW Caddy, Peugeot Expert, Fiat Doblo, Citeroen Berlingo czy Dacia Doker. Oczywiście istnieje cała gama samochodów innych marek w których można dokonać tego typu transformacji.

Auto po adaptacji oprócz specjalnemu zestawowi obniżenia podłogi wyposażone zostaje w rampę umożliwiającą opiekunowi na wprowadzenie lub wyprowadzenie, osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim, z samochodu. Długość rampy to od 2, a  nośność to 350 kg. Rampa zmusza opiekuna do „ręcznego” wprowadzenia i wyprowadzenia osoby siedzącej na wózku z samochodu. Rozkładana i składana jest siła mięśni opiekuna.

Samochód wyposażony jest oczywiście pasy mocowania wózka oraz pas bezpieczeństwa dla osoby na wózku.

Adaptacja obniżenia podłogi w samochodzie, wykonywana jest u naszego Partnera handlowego w niemieckiej firmie AMF Bruns.

Auto transportowane jest od klienta do firmy AMF oraz z firmy AMF do domu klienta. Transport oczywiście jest ubezpieczony. Klient po zabudowie otrzymuje komplet dokumentów pozwalających na rejestrację pojazdu na terenie Polski.

Czas potrzebny na wykonanie adaptacji to 5-10 dni.

CENA ADAPTACJI SAMOCHODU W WERSJI “OBNIŻONA PODŁOGA”

DO UZGODNIENIA TELEFONICZNIE LUB MAILOWO

  • Adaptacja obniżenia podłogi
  • Rampa najazdowa
  • Pasy mocowania wózka
  • Pas bezpieczeństwa dla osoby na wózku
  • Transport z samochodu