1
4
5
Ford Connect 1
 Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z Niemiecka firmą AMF Bruns . Dzięki temu za naszym pośrednictwem można zlecić adaptację obniżenia podłogi w popularnych modelach samochodów. ZAPRASZAMY!  


Adaptacja obniżenia podłogi w samochodzie, umożliwiająca opiekunowi przewóz osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim.

Adaptacja ta pozwala na przewóz osoby na wózku samochodem, którego wewnętrzna odległość podłogi do dachu jest mniejsza od 130cm. Najpopularniejszymi samochodami tego typu są VW Caddy, Peugeot Expert, Fiat Doblo, Citeroen Berlingo czy Dacia Doker. Oczywiście istnieje cała gama samochodów innych marek w których można dokonać tego typu transformacji.

Auto po adaptacji oprócz specjalnemu zestawowi obniżenia podłogi wyposażone zostaje w rampę umożliwiającą opiekunowi na wprowadzenie lub wyprowadzenie, osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim, z samochodu. Długość rampy to od 2, a  nośność to 350 kg. Rampa zmusza opiekuna do „ręcznego” wprowadzenia i wyprowadzenia osoby siedzącej na wózku z samochodu. Rozkładana i składana jest siła mięśni opiekuna.

Samochód wyposażony jest oczywiście pasy mocowania wózka oraz pas bezpieczeństwa dla osoby na wózku.

Adaptacja wykonywana jest za naszym pośrednictwem w niemieckiej firmie AMF Bruns.

Auto transportowane jest od klienta do firmy AMF oraz z firmy AMF do domu klienta. Transport oczywiście jest ubezpieczony. Klient po zabudowie otrzymuje certyfikat badania TUV.

Czas potrzebny na wykonanie adaptacji to 5-10 dni.

[/two_thirds_last]

CENA ADAPTACJI SAMOCHODU W WERSJI “OBNIŻONA PODŁOGA”

DO UZGODNIENIA TELEFONICZNIE LUB MAILOWO

  • Adaptacja obniżenia podłogi
  • Rampa najazdowa
  • Pasy mocowania wózka
  • Pas bezpieczeństwa dla osoby na wózku
  • Transport z samochodu