Winda Fiorella

Winda samochodowa Fiorella w zestawie z pasami firmy Q’straint tworzy bardzo ciekawy system ułatwiający osobie poruszającej się na wózku inwalidzkim, wjechanie-wyjechanie z samochodu a tym samym zapewnia bezpieczny transport.

Winda samochodowa Fiorella pasuje zarówno do dużych, jak i małych pojazdów i stanowi doskonałą syntezę funkcjonalności, bezpieczeństwa i ergonomii. Waga i wymiary są zminimalizowane, aby pasowały do ​​nowoczesnych samochodów.  Dostępny w wersji podstawowej oraz z powiększoną platformą, dzięki czemu osoby posiadające duże wózki także mogą z niej korzystać. Oferowana jest w dwóch wersjach: pól automatycznej, rozkładanej platformy (F300) i w pełni automatycznej (Total Drive).

Winda Fiorella montowana jest m.in w :

CENA ADAPTACJI SAMOCHODU W WERSJI Z WINDĄ FIORELLA

DO UZGODNIENIA TELEFONICZNIE LUB MAILOWO

Przykładowy zestaw:

 • Winda Fiorella F360 Slim Fit
 • Zestaw pasów bezpieczeństwa EASY SAFE:
  – 2 x QRT Deluxe – Pas mocowania wózka z tyłu
  – 2 x QER Electric Retractors – Pas mocowania wózka z przodu (zasilany 12V, samonapinający się)
  – 2 x pkt mocowania pasów typu Slide’Nclick
  – 1 x trzypunktowy pas dla osoby na wózku
 • 1 x F-Twister Evo, umożliwiający obrót ramienia windy na zewnątrz pojazdu

Dlaczego Fiorella jest taka wyjatkowa

Bardzo czuły system przeciw zmiażdzeniowy windy Fiorella, został zamontowany na głównym jej ramieniu. W przypadku natrafienia na przeszkodę, system natychmiast zatrzymuje windę.

Sprzęgło przeciw przeciążeniowe zapobiega podnoszenia przy przeciążeniu platformy. F360 jest przetestowany na załadowanie 900 kg bez uszkodzeń i trwałych deformacji, więc można mieć pewność że operacja podnoszenia jest bezpieczna.

Winda fiorella jest wyposażona w sterownik z wyświetlaczem, który na bierząco pokazuje etapy działania windy, wyświtla komunikaty o błędach, przypomina o potrzebie przeprowadzenia  przeglądu, podaje dane statystyczne jak ilość cykli. Winda została także wyposażona w system zapobiegający składaniu. Oznacza to, iż zabezpiecza przed złożeniem platformy, na której znajduje się wózek.

Pilot radiowy do komfortowej obsługi windy.

Winda wyposażona jest w automatyczne klapy najazdowe. Zaprojektowane są w celu ułatwiania wjazdu wózkiem na platformę.

F-TWISTER to obrotowa podstawa windy, która pozwala na jej obrót o 90°. Dzięki F-TWISTER możemy bez potrzeby rozkładania windy dostać się do tylnej części pojazdu. Umożliwia również najnajszybsze wyjście ewakuacyjne poprzez obrócenie zamkniętej platformy.

 

 

 

 

Gdy zabraknie prądu istnieje oczywiście możliwość ręcznego sterowania windą.

Do dyspozycji mamy dwa rozmiary platformy.

Chcesz spersonalizować swój samochód, wybierz odpowiedni kolor windy.

Winda wytrzymuje obciążenie 360 kg. Posiada automatyczne zabezpieczenie przeładowania windy.

Dane techniczne

ZDJĘCIA

VIDEO