qlk110150

Stacja dokująca wózek QLK 110/150

W ofercie posiadamy dwa modele stacji dokujących wózek inwalidzki wraz z osobą w samochodzie. Model QLK 110 i QLK 150. Są idealnym rozwiązaniem dla osób niepełnosprawnych, którzy potrzebują samodzielnie i szybko zabezpieczyć się wraz z  wózkiem inwalidzkim w samochodzie. 

Model QLK 150 różni się od modelu QLK 110 kilkoma opcjami. QLK 150 w odróżnieniu od QLK 110 można zamówić z pięcioma różnymi wysokościami podłogi, zaczynając od 1,5 cala – 2,0 cala – 2,5 cala – 3,0 cala – 3,5 cala i 4,0 cala. Są na rynku bardzo niskie wózki. W takich przypadkach można zastosować model o wysokości 1,5 cala. Natomiast w przypadku wózka wysoko „zawieszonego” nad ziemią, stosuje się np.: model 4 calowy i 0-calowy uchwyt podłogowy, który pozwoli wspornikowi wejść do stacji dokującej. Jeżeli wspornik i uchwyt podłogowy znajdują się na różnych wysokościach, wózek NIE wskoczyłby w stację. QLK 150 ma zaawansowany system elektromagnesów i znacznie mniejszą / kompaktową jednostkę sterującą, którą można przymocować do deski rozdzielczej pojazdu.

Stacja dokująca składa się z 2 elementów:
1) Podłogowy uchwyt / podstawa
2) System mocowania, który jest zamocowany pod wózkiem inwalidzkim (mamy dwa modele uniwersalne, jeden dla ręcznych wózków inwalidzkich, a drugi dla wózków elektrycznych)

 

CENA STACJI DOKUJĄCEJ WÓZEK W SAMOCHODZIE

DO UZGODNIENIA TELEFONICZNIE LUB MAILOWO

SYSTEM DOKONYWANIA QLK 110
Zestaw zawiera:
QLK-110 Jednostka dokująca,
sprzęt instalacyjny i instrukcje